Biele logo

Relax

Wellness

Túžite zažiť dokonalý oddych? Tak vitajte u nás.

Vstúpte do nášho malého sveta plného pokoja a relaxácie. Práve preto, aby bol relax hostí skutočne dokonalý je naše Wellness malé a útulné. Nenájdete v ňom davy ľudí, pretože počet návštevníkov je obmedzený na 22 osôb. Na 180 m2 Vám ponúka 12 rôznych atrakcií pre dokonalý relax. Taktiež sa môžete nechať rozmaznávať rôznymi príjemnými masážami v útulnej miestnosti pre maséra.

Viac o našom wellnesse sa dozviete v časti WELLNESS

Minigolf

Pripravili sme pre Vás 9 jamkový minigolf pri jazierku v areáli Zerrenlandie za hotelom Zerrenpach. Je to nenáročný šport pre všetkých bez rozdielu veku, pretože skôr ako svaly a skvelú kondíciu hráč potrebuje istú ruku. Pri minigolfe zažijete veľa zábavy a príjemne strávite chvíle s kolegami, rodinou alebo s priateľmi.

Bowling

Pub Kúrnikšopa ponúka našim zákazníkom a návštevníkom hotela využitie bowlingovej dráhy. Bowling je pre Vás otvorený na požiadanie, stačí si na recepcii alebo v reštaurácii objednať hru. Možnosť využitia bowlingu majú aj neubytovaní hostia. Objednávky prijímame telefonicky.

Pozrieť virtuálnu prehliadku bowlingu


IQ Green Golf

Skupina odborníkov v psychológii, zábavy a športu , vytvorila novú hru pre širokú
verejnosť, ktorá je jednoduchá, atraktívna a zaujímavá pre všetkých ľudí bez rozdielu veku. atraktívne
a zábavné iQgreen vyhovuje aj pre tých najnáročnejších klientov. Je to ideálna hra založená na princípe golfu s nekonečným počtom herných kombinácií s elektronickou formou zápisu skóre. Vyrobený je z prírodných materiálov. Hra dokonca priťahuje pozornosť tých, ktorí nikdy predtým nehrali golf. Tento spôsob trávenia voľného času je vhodný pre použitie v hoteloch, reštauráciách, zábavných centrách, úradoch, športových zariadení, domácnostiach a kluboch.
http://www.iqgreen.eu/

Plážový volejbal

Nové ihrisko s pieskom pre plážový volejbal o rozmere 24 m x 14 m s 35 cm vrstvou jemného piesku, ktoré je umiestnené hneď za hotelom v blízkosti jazierka s rybami a altánkom s grilom a pecou. O uhasenie smädu počas hier sa postará náš nový vonkajší bar. Pre vaše deti je k dispozícii športovo-zábavné a zážitkové ihrisko. To všetko Vás čaká u nás počas slnečných a horúcich dní.

Posilňovňa

Fitness centrum v hoteli vám umožňuje stráviť svoj voľný čas aj aktívnym spôsobom. Využite kvalitné posilňovacie stroje a rôzne náčinia. O Váš príjemne a efektívne strávený čas sa postará profesionálny tréner na objednávku.

Služby:
– príprava tréningových plánov (základné, individuálne)
– príprava výživových plánov (redukcia hmotnosti, naberanie svalovej hmoty)
– odborná asistencia pri tréningu a pod.
– oboznámenie s ovládaním a využitím posilňovacích strojov a zariadení
– predaj nealkoholických nápojov a doplnkov výživy

Požičovňa, detský kútik a knihobežník

Pre Vaše ratolesti je u nás k dispozícii detský kútik s hračkami a farbičkami. Nachádza sa na prízemí v ubytovacej časti, kde sa deti môžu zabaviť sa aj rôznymi spoločenskými hrami, ktoré sú k dispozícii na zapožičanie.

Za ten čas, kedy sa detičky hrajú máme pre Vás našu Babičkinu čitáreň. V nej nájdete zaujímavé knihy a rovnako u nás nájdete aj knihy z Knihobežníka. /partnerské miesto č.52/

www.knihobeznik.sk/volne-knihy

Babičkina čitáreň

Pre hostí hotela Zerrenpach je k dispozícii aj Babičkina čitáreň. Štýlovo zariadený kútik s autentickým nábytkom a nostalgickou atmosférou, priam stvorenou na čítanie úžasnej knihy.

Požičovňa kolobežiek

Tieto super kolobežky sú už aj u nás na Hoteli Zerrenpach.

K dispozícii je u nás ich požičovňa, ktorá je otvorená pre všetkých nadšencov tohto dopravno-športového prostriedku.

Viac info vám poskytneme na tel. čísle 0903201778