Rekreačné poukazy

Náš príbeh

Túto prácu berieme ako poslanie a o to viac sa snažíme robiť všetko so srdcom.

Očami iných

Dvojica slovenských hotelierov by sa nestratila ani vo svetovej konkurencii.

Skúsenosti z toho, ako sa robí gastronómia a kvalitné služby získali Juraj s Jozefom v zahraničí. Pracovali v známych hoteloch či reštauráciách, aby mohli o niekoľko rokov neskôr priniesť „know how“ na Slovensko.

Zo starej schátranej ubytovne sa v priebehu niekoľkých rokov stal trojhviezdičkový hotel, ktorý návštevníkom vyráža dych. Najväčšou zaujímavosťou Hotela Zerrenpach je skutočnosť, že každá izba má svoj vlastný dizajn. Vytvárali si ho samotní majitelia. Izby prerábali postupne, preto má každá izba svoj vlastný príbeh.

Umeleckým dielom sú izby „Wood lux“, ktoré sú ladené do štýlov dreva a prírodných materiálov. Svojím vzhľadom pripomínajú luxusnú horskú chatu.

V septembri 2018 otvorili majitelia hotela pre hostí aj nový wellness. Dokonalý oddych a relax si tak návštevníci môžu dopriať vo fínskej saune, či eukalyptovej pare. Samozrejmosťou je vírivka, tepidárium či masáže.

Na druhom poschodí zriadili štýlovú „Babičkinu čitáreň“, v dolných priestoroch hotela posilňovňu či Kurnikšopa bowling. Najnovšie pribudla v zime požičovňa bežiek a v lete kolobežky a e-bike.

Našimi očami

Z niektorých úprimných hodnotení sa nám doslova vtisnú slzy do očí a povieme si, že to má zmysel a že ideme ďalej.

Hostia sa u nás musia cítiť príjemne. Detaily sú pre nás dôležité, preto sme si sami či za pomoci šikovných zamestnancov, vytvorili jednotlivé kusy nábytku, lampy, stolíky, ale aj obrazy.

Od rána do večera sme s našimi hosťami a s naším personálom. Robíme v exteriéri, v práčovni či v kuchyni, v celej prevádzke zastupujeme každého chýbajúceho zamestnanca. Raz sme kuchári, krajčíri, murári, záhradníci, potom zas recepční, údržbári, čašníci a inokedy manažéri, proste každá jedna profesia.

Snažíme sa zo všetkých síl, lebo táto práca je nám srdcu blízka, považujeme ju za poslanie. Nezáleží nám na tom, koľko času strávime prácou v hoteli, my s ním žijeme.

Ľudia sa k nám vracajú kvôli pocitu a atmosfére, ktorá tu je vďaka nám a všetkým, čo tu pracujú. Mnohokrát opisujú úžasný pocit pokoja a neopísateľnej energie prostredia, ktoré sme za 8 rokov spolu dokázali vytvoriť.

Nechceme byť ako ostatní, aby sme zapadli do vytvoreného modelu, ale chceme, aby nás identifikovala naša originalita. Preto má u nás každá izba vlastný dizajn, preto máme Babičkinu čitáreň, Kurnikšopa bowling, či jedinečne navrhnutý wellness.

Chceme byť hotelom, ktorý nebude tvoriť žiadny odpad. Všetko sa správnym separovaním a využitím dá neskutočne použiť v prospech fungovania a ešte aj pomôže prírode. Snažíme sa vytvárať z odpadu rôzne obrazy a diela, ktoré zdobia náš interiér.

„Je to náš zmysel života a je to naše poslanie. Chceme, aby po nás ostal nielen materiálny statok, ale hlavne odkaz individuality a originality v dnešnej globalizujúcej spoločnosti.“

Navštívili nás

Newsletter

Záleží nám na Vás a preto chceme, aby ste boli informovaní. Prihláste sa do nášho newslettera a budete ako prví vedieť o akciách a novinkách v Hoteli Zerrenpach!