HOTEL ZERRENPACH

Kontaktné údaje

Detaily rezervácie

Ubytovanie

izba
izba

Izba Classic

dvojlôžková

Izby classic – dvojlôžková

Izby sú zrekonštruované, zariadené masívnym dubovým nábytkom, s TV a spĺňajú štandard *** hotela. Sú 2 lôžkové a niektoré s možnosťou prístelky. Každá má vlastné sociálne zariadenie s wc, sprchovým kútom a umývadlom. Sú orientované na juh alebo sever

izba
izba

Izba Classic

dvojlôžková (oddelené postele)

Izby classic – dvojlôžková (oddelené postele)

Izby sú zariadené masívnym dubovým nábytkom, s TV a spĺňajú štandard *** hotela. Sú 2 lôžkové a s možnosťou oddelených postelí. Každá má vlastné sociálne zariadenie s wc, sprchovým kútom a umývadlom. Sú orientované na juh alebo sever.

izba
izba

Izba Classic

dvojlôžková + 1 prístelka

Izby classic – dvojlôžková + 1 prístelka

Izby sú zariadené masívnym dubovým nábytkom, s TV a spĺňajú štandard *** hotela. Sú 3 lôžkové. Každá má vlastné sociálne zariadenie s wc, sprchovým kútom a umývadlom. Sú orientované na juh alebo sever.

izba
izba

Izba Classic

dvojlôžková + 2 prístelky

Izby classic – dvojlôžková + 2 prístelky

Izba sa nachádza na prízemí hotela a je zariadená masívnym dubovým nábytkom s TV, pričom spĺňa štandard *** hotela. Má vlastné sociálne zariadenie s wc, sprchovým kútom a umývadlom.

izba
izba

Apartmán Classic

apartmán

Apartmán – Classic

Funkčne, štýlovo a moderne ako charakter minimalizmu v interiéri, ktorý v tejto hotelovej izbe využíva kvalitné nábytkárske kusy doplnené jednoduchými dekoráciami. Rozloha apartmánu a jeho poloha na konci hotela, zaručuje maximálny pokoj pre ubytovaných hostí. Je vybavený a zariadený nábytkom z masívu. Je trojlôžkový s možnosťou prístelky. Nachádza sa tu pohovka, konferenčný stolík, Tv, skriňa, zrkadlo. Má samostatnú predsieň s úložným priestorom a vlastnú kúpeľňu s vaňou.

izba
izba

Izba Lux***

dvojlôžková

Izba Lux*** – dvojlôžková

Romantická izba v štýle vintage rose garden je stvorená pre zamilovaný párik. Vybavená je manželskou posteľou, tv a balkónom, ktorého výhľad vykúzli panoráma severných štítov Rudohoria, pričom v diaľke sa črtajú štíty Nízkych Tatier.

izba
izba

Izba Lux***

dvojlôžková (oddelené postele)

Izba Lux*** – dvojlôžková (oddelené postele)

Cit pre starobylé kúsky, nádych domova, obrovská duša a množstvo emócii – toto všetko Vám ponúkne izba v štýle vintage. Celá izba dýcha nostalgiou za starými časmi a vy máte pocit, že ste sa zrazu ocitli v starom filme. Váš hotelový film sa teda bude odohrávať na 1. poschodí, pričom výhľad Vám spestria črtajúce sa štíty Nízkych Tatier. Izba je dvojlôžková a vybavená Tv, konferenčným stolíkom, zrkadlom, skriňou a balkónom. Súčasťou izby je aj predsieň s odkladacím priestorom a kúpeľňa so sprchovacím kútom.

izba
izba

Izba Lux***

dvojlôžková + 1 prístelka

Izby Lux*** – dvojlôžková + 1 prístelka

Izba štýle v štýle francúzskeho Provance alebo olivových hájov južného Toskánska, či izba, v ktorej sa človek cíti ako v nebi. V izbách je k dispozícii manželská posteľ a jedno lôžko, sedačka s konferenčným stolíkom, Tv a sprchový kút s hydro masážnym panelom.

izba
izba

Izba Lux***

dvojlôžková + 2 prístelky

Izba Lux*** – dvojlôžková + 2 prístelky

Drevo ako prameň tepla, domova, útulnosti, či pocitu prírody. Táto izba nielen vytvára emóciu ničím nerušeného hotelového pokoja vhodného na relaxáciu, ale poukazuje na staré veci v ich novom šate. Celý interiér izby využíva práve kombináciu dreva, ako masívu nábytkových častí s retro dekoráciami. Súčasťou izby sú dve jednolôžkové postele, rozťahovacia pohovka, konferenčný stolík, skriňa, zrkadlo, Tv a samostatná kúpeľňa. Celá miestnosť je orientovaná na sever a výhľad z nej ponúka horskú scenériu Rudohoria so štítmi Nízkych Tatier.

izba
izba

Apartmán Lux***

apartmán

Apartmán No.1. – Izba Lux ***

Apartmán na 2 poschodí je zariadený moderne a štýlovo, pričom pripomína viac domáce prostredie ako hotel. Je vybavený manželskou posteľou a jedným lôžkom s prístelkou, rohovou sedačkou, biokrbom, TV, HIFI vežou, sprchou s hydro masážnym panelom. Izby sú situované južne a sú s balkónom.