Biele logo

Novinky

Valentín 2018

Hľadáte ten najkrajší a najoriginálnejší darček na Valentína?

My sme pre vás pripravili gurmánsky zážitok v podobe niekoľko chodového menu pre dve osoby. Preto neváhajte a rezervujte si v krásnom prostredí nášho hotela túto romantickú večeru pre vás a vašu polovičku.

Novinky v reštaurácii

Pripravili sme pre vás nový jedálny a nápojový lístok.Nájdete v ňom množstvo noviniek z oblasti gastronómie, pričom stále kladieme dôraz na domácu kuchyňu od mamičky.

Zima pre bežkárov

Vtáčia perspektíva odkrýva okolie nášho Hotela Zerranpach, ktorý sa nachádza v malebnej dedinke Osrblie mikroregiónu Čierny Hron. Jeho poloha je v bezprostrednej blízkosti biatlonového areálu, ktorý môžu naši hostia využiť bezplatne. Preto ak holdujete tomuto športu určite nás prídite navštíviť.

Zľavomatová polícia

Náš hotel prešiel rezenziou zľavomatovej polície, ktorá bola odvysielá v televízii Markíza v Teleráne. Získali sme vo viacerých hodnoteniach štyri hviezdičky z možných piatich.

Novinka v našom jedálničku

Kvalitné mäso, domáce žemle, či čerstvá zelenina. Také sú jednoducho naše burgre z novej ponuky, ktoré si môžete vychutnať v príjemnej atmosfére našej hotelovej reštarácie.

Horúce pokušenia

Vo chvíli, kedy ortuť teplomeru klesne pod nulu, je potrebné sa zohriať nielen z vonku, ale aj z vnútra. Chladné zimné dni lepšie zvládnete s pohárikom teplého čaju alebo rumu.

Preto sme pre vás pripravili zimnú ponuku teplých nápojov.

Darčeky

Aj my sme pre vás pripravili ponuku darčekov, ktoré môžete podarovať svojim blízkym pod vianočný stromček. A to vo forme darčekových poukážok na rôzne naše služby.

Viac informácii o všetkých možnostiach darčekových poukážok vám radi poskytneme na info@zerrenpach.sk

Nové wellnes centrum

Vstúpte do sveta plného pokoja a relaxácie. Nenájdete  tu davy ľudí, pretože počet návštevníkov je obmedzený na 22 osôb.

Saunové a masážne procedúry Vás uvoľnia, zbavia stresu a navodia dokonalý pocit relaxu a šťastia. Vstup do nášho Wellness je možný aj pre neubytovaných hostí.

Miss Horehronie 2017

Pýtate sa čo má súťaž Miss Horehronie 2017 spoločné s naším hotelom?

Sme ich generálnym partnerom a prierez celého sústredenia finalistiek Miss Horehronie v prostredí nášho hotela si môžete kuknúť v kocke – v krátkom video spote.

Požičovňa kolobežiek

Tieto super kolobežky sú už aj u nás na Hoteli Zerrenpach.

K dispozícii je u nás ich požičovňa, ktorá je otvorená pre všetkých nadšencov tohto dopravno-športového prostriedku.

Viac info vám poskytneme na tel. čísle: +421 903 201 778